O NAS

Coast Patrol to generująca niesamowitą energię i silny emocjonalny przekaz formacja z Górnego Śląska, tworząca od stycznia 2016 r. szeroko pojętą muzykę Pop, Rock, RnB, Elektronika. Jest to kooperacja doświadczonych muzyków z ogólnopolskimi sukcesami.

Zespół został powołany do życia przez producenta muzycznego i realizatora dźwięku o pseudonimie DaMo Producent współpracującego min z: Paulina Przybysz, Bonson, Wojciech Pilichowski, Slow Sunset, Michał Gabor, Sabina Szewczyk, Kasia Stanek, Wojciech Olszak, Kamila Krawczyk i wieloma innymi. 

Frontman składu to charyzmatyczny wulkan energii, którym jest świetny wokalista Kamil Hołek. Za jego sprawą nasz każdy koncert to nie tylko eksplozja niezapomnianych emocji, ale również wymiana pozytywnej energii i nieustająca interakcja z publicznością.

Zespół ma na swoim koncie kilka znaczących sukcesów takich jak finał Festiwalu Supportów, występ na Hejfest, wygraną w festiwalu Art From Poland, wygraną w przeglądzie SPI Nie Śpi w Piekarach Śląskich, występ na Koz-All Festival, 317 miejsce w Spinnin Records z utworem “Turn on the lights”, współpraca z Wojciechem Pilichowskim, wiele emisji w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz supportów przed ogólnopolskimi gwiazdami.

Muzycy grający w zespole to profesjonalna ekipa z długoletnim stażem która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1 miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia, udział w festiwalu Scyzoryki oraz Festiwalu Supportów a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi jaki zagranicznymi gwiazdami min. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska. 

W skład zespołu wchodzą:

Kamil Hołek-Wokal,

Paweł Wilk-Gitara,

Radek Kubicki – Perkusja

Damian DaMo Płaczek -Bass, Elektronika, Produkcja.