NEWS

 • Krótka relacja z trasy 😀

  Krótka relacja z trasy :D

  Krótka relacja z trasy 😀 Niedawno rozpoczęliśmy naszą letnią trasę koncertową, praktycznie co tydzień odwiedzamy kolejne miasta w południowej Polsce i jesteśmy ciągle zaskakiwani gorącym przyjęciem naszej muzyki i energią pod sceną. Zobaczcie sami jak było 🙂 Złoty Stok Krzeszowice Urodziny Radio Piekary Racibórz Lubomia vel Labambia 😀 Rybnik Rockdułtowy w Rydułtowach Siemianowice Śl.

  Czytaj dalej


 • LETNIA TRASA KONCERTOWA COAST PATROL ROZPOCZĘTA

  LETNIA TRASA KONCERTOWA COAST PATROL ROZPOCZĘTA

  Letnia trasa koncertowa Coast Patrol na rok 2023 r. na dobre rozpoczęta. Przemierzamy powolutku południową Polskę i dzielimy się z Wami naszą energią. Mamy nadzieje, że podoba Wam się nasza muzyka i zachęcamy do podejścia bliżej pod scenę. Przestańcie się chować! 🙂 Poniżej kilka krótkich relacji z tego co się dzieje.

  Czytaj dalej


 • Coast Patrol na Fresh Finds w Spotify

  Coast Patrol na Fresh Finds w Spotify

  Nowy singiel Coast Patrol pn. „Przestań Się Chować” ft. Ania Bratek wylądował na dużej playliście Fresh Finds w serwisie Spotify. Taki news nas niewątpliwie cieszy, playlista ma ponad 16 000 fallowersów a co za tym idzie pozwoli nam dotrzeć z nasza nową muzyką do sporej grupy słuchaczy. Mamy nadzieję, że przełoży się to również na…

  Czytaj dalej