PREMIERA NOWEGO NUMERU! PRZESTAŃ SIĘ CHOWAĆ FT. ANIA BRATEK

Już 26.05.2023 r. będzie miała miejsce premiera naszego nowego singla pn. „Przestań Się Chować” w którym gościnny udział wzięła Ania Bratek (Slow Sunset, MÓW).

https://adm.ffm.to/CoastPatrolPrzestan: PREMIERA NOWEGO NUMERU! PRZESTAŃ SIĘ CHOWAĆ FT. ANIA BRATEK

O “PRZESTAŃ SIĘ CHOWAĆ” FT. ANIA BRATEK

Nowy singiel Coast Patrol to pełna energii kompozycja okraszona brudnym gitarowym brzmieniem, potężnym basem i solidną dawką elektroniki połączoną z emocjonującymi wokalami frontmana zespołu Kamila Hołka oraz z prze potężnym głosem Ani Bratek (Slow Sunset). Całość składa się na melodyjny wpadający w ucho numer, który z łatwością wpada publice w uchu tworząc niepowtarzalny klimat pod sceną, w który wszyscy wpadamy i od czasu do czasu wraz z tłumem akcentujemy “Przestań się chować”. 

Piosenka powstała podczas pandemii i opowiada o relacjach damsko męskich w minionym, ciężkim czasie. Komponowanie tego utworu było bardzo przyjemnym czasem, który spędziliśmy wraz z Anią Bratek i jej zespołem Slow Sunset, czas ten naładował nas pozytywną energią i zainspirował do organizacji zimowej trasy koncertowej w 2022 r. oraz letniej trasy 2023. Zapraszamy do słuchania i widzimy się na koncertach.

Tekst: Kamil Hołek, Ania Bratek

Muzyka: Damian DaMo Płaczek

Mix/Mastering: Łukasz OZD Drozd

@coast_patrol

Dzięki Piekary za wspaniałą energię💥🔥♥️♥️ #impreza #dlaciebie #live #koncert #wtrasie #muzyka

♬ dźwięk oryginalny – Coast Patrol
Relacja z koncertu Coast Patrol na urodzinach Radio Piekary foto by Fotografia Piekary Śląskie